O NÁS

NATURAL SOLUTIONS je poradenská a konzultačná spoločnosť v oblasti zdravých a udržateľných nehnuteľností. Od svojho vzniku sa orientuje na riešenia, ktoré sú v súlade s princípmi zodpovedného podnikania.

Vďaka odborným poznatkom a profesionálnym skúsenostiam s tvorbou zdravého pracovného prostredia sme sa stali akreditovanými profesionálmi pre certifikáciu podľa štandardov WELL a LEED. Okrem toho naši profesionáli poskytnú poradenstvo v oblasti environmentálneho manažementu či návrh vnútorného prostredia na základe požiadaviek biofilického dizajnu.

Našim cieľom je poskytnúť komplexné služby pre každý projekt. V rámci integrovaného prístupu sme vďaka našim stálym profesionálnym partnerom z oblasti architektúry, inžinierskych služieb či ďalších odborov, schopní zabezpečiť vysokú kvalitu projektu už od samotného začiatku.

 

NAŠE POSLANIE

Veríme v silu prírody a ľudského vnímania. V silu prostredia, ktoré nás obklopuje. Vytvárame a podporujeme tvorbu zdravých a udržateľných interiérov s ohľadom na človeka.

NÁŠ TÍM

Ing. Katarína Janková

WELL AP|LEED AP|Prince2Practitioner

RNDr. Michal Dubovský, PhD

Environmental specialist

O nás

NATURAL SOLUTIONS je poradenská spoločnosť v oblasti zdravých a udržateľných nehnuteľností. Špecializujeme sa na certifikáciu WELL a LEED. Poskytujeme služby v oblasti biofilického dizajnu a environmentálneho poradenstva.

Naša spoločnosť sa riadi princípmi zodpovedného podnikania.

 

 

CERTIFIKÁCIE
KONTAKT

NATURAL SOLUTIONS, s.r.o.

Záhradná 5637/58, 90101 Malacky, Slovakia

IČO: 50686135 | IČ DPH: SK2120419873

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 116836/B